Fuji bocar | Nasza oferta
15840
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15840,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Nasza oferta

Zapoznaj się z szeokim spekrum oferowanych przez nas produktów i usług...

01 FOTOGRAFIA PROFESJONALNA

Wywołując Twoje zdjęcia korzystamy z najwyższej jakości materiałów firmy Fujifilm. Odbitki wykonywane są na papierze Crystal Archive (Linia Standardowa), Crystal Archive Supreme (Linia Premium) oraz DPII (Linia Profesjonalna). Naświetlanie zdjęć odbywa się na minilabie Fujifilm Frontier 500, najwyższej klasy urządzeniu używającym lasera ciała stałego, umożliwiającego wykonywanie odbitek z rozdzielczością 300 dpi.

Zamawiając zdjęcia masz możliwość określenia powierzchni papieru, na jakiej zostaną wykonane:

Linia Standardowa i Premium – błyszcząca i satynowa
Linia Profesjonalna – błyszcząca, satynowa, matowa, perłowa (Pearl) i jedwabista (Silk)

Odbitki można zamówić bezpośrednio w Studio lub za pośrednictwem Internetowego Studia Fotograficznego.

02 APARATY CYFROWE

Wyróżniając się perfekcyjnym dopracowaniem każdego szczegółu, zaawansowanymi technologiami oraz doskonałą jakością obrazu, aparaty fotograficzne Fujifilm z serii FinePix sprawią, że na nowo zakochasz się w fotografii.

03 REPRODUKCJA, RETUSZ ZDJĘĆ

Zrobiłeś zdjęcia i nie jesteś z nich w pełni zadowolony? Być może posiadasz fotografie, które są dla Ciebie szczególnie ważne, ale wymagają poprawy? Zapraszam do skorzystania z mojej oferty obróbki komputerowej oraz retuszu zdjęć.

Do obróbki zdjęć wykorzystuję zaawansowane programy komputerowe. W zależności od oczekiwanego efektu finalnego zdjęcia poddaję zarówno podstawowej, jak i zaawansowanej obróbce. Nad każdym zdjęciem pracuję w sposób dokładny i skrupulatny, oferuję poprawę praktycznie każdego rodzaju fotografii poprzez dokonanie różnego rodzaju modyfikacji.

04 ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

W naszym Studiu wykonujemy zdjęcia techniką cyfrową dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość zdjęć do dokumentów. Każde zdjęcie wykonane u nas przechodzi przez komputerowy retusz dzięki czemu Wasze zdjęcia do dokumentów pozbawione będą wszelkich plam i przebarwień (retusz zdjęć GRATIS!!!) W zależności od potrzeby oferujemy Państwu zdjęcia
– kolorowe
– czarno-białe
– sepia
– mieszane (np. kolorowe czarno-białe)
Wykonujemy zdjęcia do:
– dowodu osobistego
– prawa jazdy
– legitymacji szkolnej / studenckiej
– paszportu biometrycznego (nowy paszport)
– książeczki wojskowej
– świadectwa maturalnego
– wizy
– dyplomu
Do każdego wykonanego w naszym studiu zdjęcia dołączamy zdjęcie portretowe GRATIS !!!

05 FOTOGADŻETY

Fotogadżet idealny pomysł na prezent.

Jeśli szukasz idealnego pomysłu na prezent lub chcesz zrobić bliskiej Tobie osobie niespodziankę, skorzystaj z naszej bogatej oferty Fotogadżetów dostępnych z wybranym przez Ciebie zdjęciem.

Wykonanie fotonadruku możliwe jest na wielu materiałach: koszulkach kubkach, poszewkach, puzzlach, misiach w koszulce do nadruku i wielu innych!

06 WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie wydruków wielkoformatowych. Posiadamy ploter do kolorowych wydruków fotorealistycznych EPSON STYLUS PRO 7600 (24″/61cm). Zdjęcia wykonywane na naszym ploterze charakteryzują się bardzo wysoką jakością wydruku.